خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 358

پارک سافاری شنزن

نوشته شده توسط 

پارک سافاری شنزن

پارک سافاری یکی از برترین دیدنیهای شنزن چین در شمال شهر شنزن در کناره دریاچه زیبای شیلی واقع شده است. این باغ وحش، انواع حیوانات، گیاهان و سالن های اجرای نمایش حیوانات را در خود جای داده است.این باغ وحش اولین باغ وحش بدون قفس در کشور چین به حساب می آید که یکی از بهترین جاذبه های گردشگری چین است. بیش از ۳۰۰ گونه مختلف جانوری در این باغ وحش زندگی می کنند، خیلی از این حیوانات، از گونه های حفاظت شده در جهان و یا از انواع حفاضت شده ملی در کشور چین به حساب می آیند.

پانداها، زرافه ها، فیل های آسیایی، مرغ های ماهیخوار کاکل قرمز، ببر های سیبریایی و فلامینگو ها از جمله این حیوانات به شمار می روند. پارک سفری شنزن با داشتن سدی از کوه های سرسبز در قسمت های شمالی، درست مانند مرواریدی درخشان در میان هیاهوی شهر بزرگ شنزن دیده می شود.برای دیدن پرندگان میتوانید به بخش مرغزارها بروید. این باغ وحش محوطه ای حدود ۱۲۰ هکتار را در بر می گیرد و شامل ۳ بخش مجزا با توجه به رفتارهای زیستی حیوانات مختلف است.

در منطقه مخصوص سالن های نمایش های حیوانات، برنامه های فوق العاده ای برای بازدید کننده ها فراهم شده است. در منطقه چهارپایان درنده، ببرهای سپید (ببرهای بنگال)، ببر های شمال چین (ببرهای سیبریایی)، ببرهای جنوب چین، خرس ها، گرگ ها، شیر ها و چیتا ها (یوزپلنگ ها)، همگی خانه های مخصوص به خود را دارند. پارک سافاری یکی از جاذبه های شنزن به شمار میرود.

خواندن 20524 بار