هپی والی هیجان انگیز ترین پارک شانگهای

نوشته شده توسط 

چین دارای شهرهای بزرگی است و هپی والی هیجان انگیزترین پارک شانگهای (Happy Valley Shanghai) از تفریحات شانگهای محسوب می گردد که هر کدام با دیدنی های متنوع ، امکانات گردشگری و همچنین مراکز تفریحی و سرگرمی متنوع در جذب توریست موفق ظاهر شده اند و با بازی های سرگرم کننده محلی برای تخلیه هیجانات درونی است و لازم به ذکر است با شرکت در تور چین هرگز این مجموعه را از دست ندهید.

 

 


درباره پارک هپی والی در شانگهای

 


پارک ها از جمله مکان هایی هستند که در هر سفری گردشگران از مراجعه به آن استقبال می کنند پارک شانگهای هپی والی از پارک های موضوعی ساخته شده در شانگهای چین است که با امکانات و بخش های متنوع ، امکان تفریح را برای تمام رده های سنی فراهم نموده و لحظاتی خوش و بیادماندنی برای آنان به ارمغان می آورد . این پارک در شانگهای یکی از شعبات پارک های زنجیره ای هپی والی است که در چین چندین شعبه دارد و با بازی های مهیج از برترین پارک های موجود در این کشور به شمار می آید . در واقع اين مجموعه بزرگ و پهناور با بخش های مختلف محلی برای كشف موضوعات علمی ، فنی ، مهيج و سرگرم كننده است .

 

 


اطلاعاتی در مورد پارک موضوعی شانگهای هپی والی

 


پارک شانگهای هپی والی به عنوان یکی از تفریحات چین و جاذبه های گردشگری شانگهای در سال 2009 میلادی به بهره برداری رسیده و بعد از ان به مکانی مناسب برای تفریح و سرگرمی گردشگران تور شانگهای تبدیل شده است . این پارک موضوعی در منطقه سونجیانگ در حدود 40 کیلومتری مرکز شهر شانگهای واقع شده و در زمینی با وسعت بیش از 863 هزار متر مربع گسترده شده است . انواع بازی های مهیج در پارک هپی والی به چشم می خورند که در ساخت و نصب آن ها نیاز تمام رده های سنی از کودک گرفته تا بزرگسال در نظر گرفته شده است . پارک هپی والی شانگهای یکی از پارک های مصنوعی و بسیار وسیع از انواع تفریحات برای گردشگران تور چین است که به انان امکان می دهد تا هم از فضای آرام لذت ببرند و هم به انواع بازی ها و تفریحات علمی بپردازند همچنین در این مکان فروشگاه های مختلفی تعبیه شده که امکان خرید را برای مراجعه کنندگان فراهم نموده است .

 

 

بخش های مختلف و بلیط شانگهای هپی والی


از بخش های جذاب این پارک موضوعی می توان به ساحل آفتابی ، اوقات خوش ، ساحل طوفانی ، شهر معدن طلا و ساحل شانگهای اشاره نمود که با مراجعه به این پارک می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید و اوقات خوشی سپری کنید . بزرگسالان و کودکان با قد بالای 150 سانتی متر برای استفاده از پارک باید 230 یوان بپردازند و قیمت بلیط برای کودکان با قد 1.2 متر تا 1.5 متر 120 یوان می باشد همچنین کودکان با قد کمتر از 120 سانتی متر به صورت رایگان می توانند از این پارک استفاده کنند . این پارک تنها محلی برای تفریح نیست بلکه امکان کشف موضوعات علمی ، فنی ، مهیج و سرگرم کننده را برای شما فراهم می کند که می توانید با پیشرفته ترین وسائل بازی ، هیجان را تجربه کنید یا در قسمت های علمی پارک ، هوش خود را محک بزنید .

 

خواندن 2982 بار