خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 358

تفریحات رایگان پکن برای یک گردش خوب

نوشته شده توسط 

تفریحات رایگان پکن برای یک گردش خوب

Top Free Things to Do in Beijing
 

پکن شهریه که نسبت به بقیه شهرهای چین امنیت بالای داره .تو شهری چیزی بنام استرس وجود نداره.تو پکن ی عالمه تفریحات و جاذبه های رایگان وجود داره که نمیخاد جیبتون باشین هرچقدر پول که تو کیف پولتون باشه میتونین با اون ی گردش خوبو حس کنین .در اینجا تفریحات و دیدنی های پکن که رایگان در اختیار شما قرار میگیرن رو واستون معرفی خواهیم کرد که با شرکت در تور چین میتونید از این تفریحات بهره ببرید فقط تو این اماکن نظافت را رعایت کنید چون این اماکن قدمت چندساله دارن و موجب تخریب اونا نشید.

 
1:اولین تفریحات رایگان بازدید از موزه ها ست.

تو پکن موزه های زیادی وجود داره که ما تو این پست فقط موزه های رایگانشو بهتون معرفی می کنیم تا نیازی به پول نداشته باشین که بخاین بلیط رزرو کنید .موزه های پکن یه جورایی تاریخ با نفوذ چینی رو ثبت کرده اند و کلی آثار گرانبهای تاریخی در اونجا میتونین ببینین. بازدید از بیشتر موزه ها در پکن رایگانه.(به جز هزینه راهنما)

1.موزه ملی چین

اگه به شهر پکن سفر کردین آدرس موزه ملی را از هر کسی که بپرسین راهنماییتون میکنن چون این یک موزه جهانیه و از سرتاسر دنیا به این نمایشگاه موزه میان.گنجینه ویژه موزه ملی چین عبارته از : نقاشی حوض سفال با طرحی از صورت انسان و ماهی ها، ماهیگیر و ماهی ، تبر و سنگ..یه مکان محبوب که هر ساله در اون نمایشگاه های سراسری برگزار میشه.


2.موزه تاریخ طبیعی پکن

یکی دیگر از موزه های رایگان پکن موزه تاریخ طبیعی ست که موجودات تو این موزه خیلی طبیعی بنظر میرسه طوری که شما حس می کنید تو واقعیت هستید و این موجودات غول پیکر جلو چشمتون هستن.موزه تاریخ طبیعی پکن ، اولین موزه پکن بوده که در مقیاس بزرگ ساخته شد. گنجینه ها و نمایشگاه های غنی از حیوانات، دیرین شناسی و رمز و راز بشریت رو به عرضه دید شما عزیزان میذاره تا بیشتر به موجودات قدیمی پی ببرین.3.موزه تئاتر پکن

موزه تئاتر پکن یک نمایشگاه نفیس و گرانبهاست که دکوراسیون و معماری این موزه به سبک چین باستان هست و یه سالن اپرای بزرگ داره.کتاب، عکس، آثار هنرمندان معروف در اینجا به نمایش گذاشته میشه این نمایشگاه قدمت طولانی داره مثل نمایشگاه گوانجو چین 2016.


 

2: قدم زدن در محوطه هنری 798 پکن

منطقه هنری 798 یکی از هنری ترین مناطق پکن هستش که در مرکز هنری داشانزی واقع شده.قبلن یه کارخونه بوده ولی الان یه منطقه هنری توسعه یافته هستش.. در اینجا کلی سالن نمایشگاهی بزرگ وجود داره.فروشگاه های این منطقه فوق العاده هستن و کالاهایی مث ظروف چینی، آشار هنری و.. رو با قیمت ارزان و مقرون به صرفه به فروش گذاشتن.رستورانها و کافه های هنری اینجا هم خیره کننده هستن و غذاهای چینی و غربی سرو میکنن.
3 :آموزش تایچی و بادبادک بازی در پارک

در بیشتر پارکهای پکن، میتونین از مناظر بی نظیر و معماری ساختمان های باستانی لذت ببرین.. هر روز میتونین برای ورزش به پارک برین و ورزش تایچی رو یاد بگیرین. بادبادک بازی هم یکی از تفریحات محبوب در اینجور پارکها هستش تقریبا مثل ایروبیک خودمون هست.

خواندن 14620 بار