خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 358

تفریحات برتر پکن برای مسافرین نوروزی

نوشته شده توسط 

تفریحات برتر پکن برای مسافرین نوروزی
 

اگر در تور چین ما شرکت کردین و خاستین بهتون بد نگذره ما تو این پست چندتا از این تفریحاتو میگیم که نه حوصله خودتون و نه بچه هاتون سر نره .پکن شهر ماجراجوییه که اصلا احساس استرس نخواهید داشت و امنیت خوبی هم داره تور چین نوروز98قصد داره دیدن از این تفریحاتو جزو اولویتها قرار بده فقط حواستون به کیف پولتون باشه چون این خیابان های پکن این روزا خیلی شلوغه.

 

1. چشیدن غذاهای خوشمزه خیابانی پکن.

تا اونجایی که همگی خبر داریم هر شهری غذای خیابونی داره پس در مورد پکن هم همینطوره سعی کنید بیشتر وقتتونو برا این غذاهای خوشمزه بزارید تو پکن خیابوناش پر از غذاهایی مثل عقرب و عنکبوت و پنکیک های چینی و دامپلینگه .شما میتونید خودتونو با این غذاها سرگرم کنید.2. بغل کردن پانداهای غول پیکر و دوس داشتنی.

تو پکن پانداهای دوس داشتنی زیادیه که شما میتونید این پانداها را بغل کنید و عکس بگیرید این پانداهای غول پیکر یکی از بامزه ترین حیوانات در سراسر دنیا هستن که خیلیم بی آزارن .بهترین جا واسه دیدن این پانداها، سه مرکز پرورشی در اطراف چنگدوست که زادگاه این پانداهای غول پیکره. ولی اگه قرار نیس به چنگدو سفر کنین، توی باغ وحش های پکن ، گوانگجو و هنگ کنگ هم میتونین ببینینشون.3. ریکشا سواری تو هاتونگ

هاتونگ که ی قسمتی از پکن هست شما میتونید بچه هاتونو به ریکشا سواری مشغول کنید .این کالسکه ها شبیه به همین کالکسه های تو میدون امام اصفهانه که متصل به دوچرخه های قدیمی هستن که با این کالکسه ها میتونید کل پکن را دور بزنید.
5. دوچرخه سواری تو پکن

علاوه بر ریکشاسواری شما میتونید پکن و دیدنی هایش را با دوچرخه سواری ببینید البته این روزا حومه ی شهر خیلی شلوغه احتیاط کنید که با دوچرخه به کسی نزنید پس دوچرخه سواری در کنار شالیزارهای برنج، باغ های میوه و تپه های سرسبز، و روستاهای دنج پکن میتونه حال و هوای خوبی بهتون بده.


جهت کسب اطلاعات بیشتر از تور چین و نمایشگاه گوانجو چین 2018 با کارشناسان ما در تماس باشین.

خواندن 17347 بار