مرکز خرید تی مال در گوانجو

مرکز خرید تی مال (Teemall Department Stores) یکی از لوکس ترین مراکز خرید گوانجو در چین می باشد که در مرکز تجاری منطقه تیان هه واقع شده است .این مرکز خرید مجهز به 92 آسانسور و 11 هزار دستگاه تصفیه هوا و 4 ورودی می باشد و یکی از مراکز خرید شماره یک چین به شمار می آید و انواع برندهای جهانی و معتبر غربی در این فروشگاه نهفته است و دارای اجناسی از جمله :پوشاک، کیف و کفش، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی، لوازم صوتی و تصویری، لوازم خانه، منسوجات و غیره می باشد و می توانید انواع سوغاتی های چین را از این مرکز خرید وسیع پیدا کنید.

مرکز خرید تی مال گوانجو چین دارای خدماتی از قبیل :انواع رستورانها و کافی شاپها، شعب فروشگاه های زنجیره ای مختلف، چندین داروخانه،زمین تنیس، استخر، زمین بسکتبال، یازهای کامپیوتری، خدمات تفریحی،سالنهای زیبایی، سالنهای آب گرم و ماساژ، بخت­ آزمایی و نمایشگاه­های متنوع و ... می باشد و مسافران تور گوانجو برای رفتن به فروشگاه تی مالی می توانند از مترو گوانجو خط 1 یا خط 3 مترو، ایستگاه Tiyu Xilu استفاده کنند این فروشگاه بزرگ دارای 7 طبقه ست که برج شرقی اداری و برج غربی هتل پنج ستاره با ۴۵۰ اتاق و متعلق به گروه هتل های شرایتون است. زارا ،لاکوست، ورساچه و اچ اند ام از جمله فروشگاههای بین المللی این مجتمع تجاری هفت طبقه هستند.

معماری و طراحی پاساژ به گونه ای است که مرکز خرید تی مال در چین را به یکی از دیدنی ها و جاذبه های گردشگری گوانجو چین تبدیل کرده است .وسط اولین طبقۀ پاساژ سنی به مساحت 3000 مترمربع برای برگزاری موسیقی زنده بنا شده و باغچه ای با گل های رنگارنگ نیز تعبیه شده است .در طبقات مختلف پاساژ فضاهایی درنظرگرفته شده که نمایندگی های انواع برندها و مارکها میتوانند در آن تبلیغ کنند و مسابقه برگزار کننده و به معرفی برند خودش بپردازند. تی مالی چهار ورودی دارد.

خواندن 7066 بار