معرفی عتیقه فروشی های پکن

معرفی عتیقه فروشی های پکن


 شهر پکن دارای جذابیت های زیادی هست از مراکز خریدش گرفته تا عتیقه فروشی ها .شما یا کمی صبر و حوصله میتونید از تمام عتیقه فروشی های برتر پکن سر در بیارید و بعنوان یادگاری این عتیقه ها را بخرید و یادگاری داشته باشینشون فقط اینم بگم تا میتونید چونه بزنید چون ممکنه هرآن سرتون کلاه بره.معمولا به این مراکز عتیقه فروشی بهشت خرید چین هم میگن جهت کسب اطلاعات بیشتر از تور چین و مراکز خرید پکن با ما همراه باشین.

 
1. بازار عتیقه جات پانجیوآن

اگه میخواید از فرهنگ و هنر مردم پکن سر در بیارید به بازار عتیقه جات پانجیوآن ی سری بزنید تو این بازار مجسمه های بودا، یشم چینی، پرسلان، مبلمان،نقاشی و خطاطی و دیگر آثار هنری باستانی و ... پیدا میشه که مجسمه هاش خیلی بی نظیره چون خودمم از این بازار مجسمه بودایی را خرید کردم ولی ی نصیحت از من آخر هفته به این بازار برید که قیمتها رو به کاهشه.2. خیابان عتیقه فروشی لیولیچانگ

این خیابون از دوران سلسله چینگ، پاتوق شاعران و دانشمندان تا الان گردشگران زیادی را به خود جذب کرده .اگه آدرسشو نمیدونید از هرکسی که بپرسید میتونن شما را راهنمایی کنن تو این خیابون از نقاشی های قدیمی گرفته تا کتابهای عتیقه و نایاب به فروش میرسه این خیابون خودش نوعی از حراجیاس که میتونید خرید خودتون را با کمترین قیمت انجام بدید که قدم زدن در این خیابان شما رو به چین باستان میبره.

 3. بازار فرهنگی بائوگوسی

اول میخایم بدونیم بازار فرهنگی بائوگوسی چطوری بوجود اومده ؟در قدیم در ی معبد بنام معبد بائوگو در جنوب چین قرار داشته که این معبد به مرور زمان به بازار عتیقه جات تبدیل میشه که میتونید نیمی از سوغاتیاتونو از این بازار بخرید که سوغاتیاشم خیلی متنوع هستن و هر نفر ی غرفه ای را برا خودش راه انداخته که توش عتیقه میفروشه ولی خیلی زرنگن حواستون باشه سرتون کلاه نره.

 

خواندن 15136 بار