بهشت مجتمع تفریحی چمیلانگ گوانجو

نوشته شده توسط 

مجتمع تفریحی که به بزرگی یک شهر مکانی رنگارنگ در منطقه ی panyu واقع شده و در شهر گوانگجو چین می باشد که بهشت مجتمع تفریحی چیملانگ گوانجو « Guangzhou Chimelong Holiday Resort » نام دارد ، مجموعه تفریحی چیملانگ در شهر گوانگجو مجموعه ای عظیم برای بالا بردن سطح توقعات شما از تفریح می باشد که برای شما روزی سرشار از هیجان را به ارمغان می آورد، جوری که در کمتر جایی از جهان بتوان آن را تجربه کرد. هتل چیملانگ گوانجو یک مجموعه تفریحی با تمام استاندارد های جهانی می باشد. این مجموعه ی تفریحی یکی از صدها مجموعه برتر چین می باشد که مکان مناسبی برای گردشگری گوانگجو می باشد. قسمت های مختلفی شامل بهشت چیملانگ می شود از جمله: پارک آبی و پارک کروکودیل ها ، سیرک بین المللی و مرکز گلف و پارک سافاری چیملانگ در این مجموعه دایر می باشد.

 

 

بهشت چیملانگ

 

 

در چیملانگ تمام تلاش ها برای رساندن هیجان شما به اوج خود مهیا شده است و یکی از بهترین دیدنی های گوانجو است، از جمله ی آنها می توان به 60 جاذبه ی دیدنی و گردشگری این مجموعه تفریحی و رولرکاستر 10 حلقه که در آسیا بهترین نمونه ی خود است اشاره کرد. همچنین در اینجا ما می توانیم تفریحات نوستالژیک را تجربه کنیم که از جمله ی آنها میتوانیم به آواز خوانی و رقص، شعبده بازی، رژه ی ماشین های فانتزی اشاره کرد. صبر کنید شما می توانید در فضای شهربازی شاهد تماشای فیلم های 4 بعدی در سوپر سالن مجموعه باشید. ساعات کاری مجموعه 9:30 صبح تا 6 بعدازظهر است.

 

 

پارک سافاری چیملانگ

 

 

پارک سافاری هتل چیملانگ گوانجو پارکی با استانداردهای جهانی وگردشگری و بزرگترین باغ وحش باز در کل آسیا می باشد مکانی مناسب گردشگری، که خانه ی 20000 جانور نادر از 460 گونه ی مختلف می باشد که دوست داشتنی ترین آنها 5 پاندا و 10 کوالا می باشد و همچنین شیر و ببرهای سفید، اسب های آبی با قد های کوتاه، پرندگان مورچه خوار هندوراس و کرگدن های سیاه. شما میتوانید با اتومبیل خود در محوطه بگردید و تجربه ای بی نظیر از غذا دادن به حیوانات داشته باشید البته در مورد غذا دادن به شیرها و ببرها تصمیم با خودتان است اما حتی میشود در مجموعه تفریحی چیملانگ در شهر گوانگجو این را هم با یک همراه خبره، تجربه کرد. ساعات کاری باغ وحش چیملانگ 9:30تا6 عصر می باشد و می توانید از خط 304 اتوبوسرانی استفاده کنید و در ایستگاه Xiangjiang safari park پیاده شوید و با300 متر پیاده روی بیننده ی زیبایی های خلقت باشید.

 

 

پارک آبی چیملانگ

 


در این قسمت پرهیاهوترین قسمت مجموعه هتل چیملانگ گوانجو وجود دارد که توسط چند شرکت کانادایی طراحی و ساخته شده است تا مکانی باشد مناسب تفریح و گردشگری، این پارک آبی در محیطی به مساحت 400000 متر مربع بنا شده است که این ویژگی آن را به بزرگترین و مجهزترین پارک آبی واقع در جهان و البته چین تبدیل کرده است. در این پارک مدرن با انواع تکنولوژی های روز سعی شده محیطی امن برای گردشگران داخلی و خارجی با متنوع ترین بازی های آبی که برای هر سن و سلیقه ای مناسب است فراهم گردیده، پس این پیشنهاد را از همگردی بپذیرید که بهتر است قبل از رفتن لوازم شنا را همراه خو ببرید وگرنه مجبور به خرید از مجموعه تفریحی میشوید. ساعت کاری پارک آبی هم 9:30 تا 6 بعدازظهر می باشد البته از اول تا 22سبتامبر و از 18 اکتبرتا اول آپریل تعطیل است.

 


سیرک بین المللی چیملانگ

 


در سیرک بین المللی چیملانگ شما میتوانید شاهد حرکات اکروباتیک حرفه ای ترین سیرک جهان باشید که در سال 2000 تاسیس شده است و توانسته توجه های زیادی را به خود جلب کند. مکانی مناسب گردشگری با نمایش های خاص خود از جمله نمایش «one hand balance» است که دختری در قالب یک پری در جنگلی است که با شنیده شدن صدای پرنده ها و حرکات پروانه ها پیچ و تاب میخورد که البته میتوان گفت شگفتی این نمایش فقط با چشمها قابل لمس است. نمایش دیگری که در این سیرک شما را به حیرت خواهد آورد نمایشی از حیوانات درنده در کنار گیاه خواران است و نمایش اسب ها و ببرها که مخاطب خاص خود را میطلبد. ساعت بازگشایی سیرک 19:30 بعدازظهر تا 9 شب میباشد. 

خواندن 2824 بار