شهر زیبای آبی ژوجیاجیائو شانگهای

نوشته شده توسط 

شهر آبی که در 50 کیلومتری Bund شانگهای قرار گرفته است که شهر زیبای آبی ژوجیاجیائو شانگهای نام دارد ، میتوان گفت بازدید از Zhujiajiao بهترین انتخابی است که هرگز پشیمان نمیشوید، در این شهر بسیار زیبا تجربه‌ای مشابه ونیز ایتالیا داشته باشید و از پل‌های قدیمی و قایق‌سواری در کانال‌ها لذت ببرید.

 

 

شهر آبی Zhujiajiao حدود 47 کیلومتر مربع مساحت دارد و بیش از 1700 سال قدمت دارد. محبوب‌ترین فعالیت‌ها در این شهر در مدت تور چین قایق‌سواری، پیاده‌روی و عکاسی است. مهمترین چیزهایی که باید در این شهر ببینید ساختمان‌ها و پل‌های باستانی است. رفتن به این شهر برای کسانی که مدت کوتاهی در شانگهای هستند بسیار توصیه می‌شود. برای بازدید کامل از این شهر به حدود 3 ساعت زمان نیاز دارید.

 

چیزهایی که در بازدید از Zhujiajiao در تور چین نباید از دست دهید


Zhujiajiao شهری آبی در منطقه Qingpu شانگهای است. در قرون گذشته این شهر مکانی تجاری بوده است. این شهر با کانال‌های آبی، 36 پل باستانی و خانه‌های سنتی با معماری چینی پر شده است. برای پیاده‌روی در این شهر نیازی به تهیه بلیت ورودی ندارید، ولی این منطقه یک منطقه توریستی است، بنابراین بعضی از جاذبه‌ها و ساختمان‌ها نیازمند بلیت هستند که می‌توانید آن را در ورودی شهر تهیه کنید.

خواندن 2486 بار